Niedziela Zmartwychwstania 12.04.2020 r.

  

  1. Dziękujemy Wszystkim za wspólną modlitwę w ciągu ostatnich dni. Za Waszą obecność w kościele oraz trwanie w naszej wspólnocie poprzez łącza internetowe. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania liturgii i jej ubogacenia: służbie liturgicznej, panu Organiście; pani Wiesławie i panu Andrzejowi za przygotowanie Grobu Pańskiego i udekorowanie kościoła.
  2. Dzisiejszym dniem rozpoczynamy Oktawę Wielkanocy. Zachęcamy wszystkich do świętowania Zmartwychwstania przez cały jej okres. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele oraz poprzez transmisje on-line, które będą się odbywały każdego dnia. Przypominamy, że zgodnie z ograniczeniami w kościele w Mszy może uczestniczyć tylko 5 osób.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę, jednakże ostatnia Msza święta będzie odprawiona o 13:00. Nie będzie Mszy świętych o 15:00 i 18:00.
  4. W związku z Oktawą Wielkanocy w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. Trwamy w nowennie przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia, która przypada za tydzień. W dniu tego święta w naszej parafii o godzinie 15:00 nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia a po niej Msza święta.
353 gości, w tym 1 dzisiaj