Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 16.04.2017 r.

 1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. dziś przed południem tak jak w każdą Niedzielę. Nie będzie dziś Mszy św. popołudniowych o godz. 15,oo  i  18,oo.
 2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. przed południem tak jak w każda niedzielę. Nie będzie jutro również Mszy św. popołudniowych o godz. 15,oo i 18,oo.  Składka jutro na KUL.
 3. Od wtorku Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej.
 4. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Uroczyste Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15,oo i Msza św. już bez kazania.
 5. W przyszłą niedzielę prosimy o zwrot „skarbonek wielkopostnych” z jałmużną postną, które zostaną przekazane do „Caritas” na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy.
 6. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia zbiórka do puszek na „Caritas”.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie dary złożone dla biednych w Wielką Sobotę oraz Członkom Parafialnego Zespołu Charytatywnego i Akcji Katolickiej, którzy je rozdzielili.
 8. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Paschalnych Chlebów Miłości i rozdanie ich oraz Bóg zapłać wszystkim, którzy z tej okazji złożyli swoje ofiary. Wszystkie ofiary zostaną przeznaczone na działalność charytatywną w naszej parafii.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim z udział w Liturgii Triduum Paschalnego.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać Księżom Wikariuszom za piękne prowadzenie całej Liturgii Wielkiego Tygodnia, księdzu Seniorowi Jerzemu za udział i uświetnienie tych Uroczystości.
 11. Składamy serdeczne Bóg zapłać Panu Organiście, młodzieży śpiewającej, scholii pod przewodnictwem Pani Diany oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Liturgii Wielkiego Tygodnia.
 12. Bóg zapłać lektorom i ministrantom, którzy tak pięknie przygotowali całą Liturgię Wielkiego Tygodnia.
 13. Bóg zapłać za piękne wykonanie Bożego Grobu, Ciemnicy, za ubranie ołtarza P. Wiesławie Leszko oraz tym wszystkim, którzy służyli pomocą.
 14. Bóg zapłać Panu Antoniemu Skibie za przekazani Paschału.
 15. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu serdeczne Bóg zapłać.

 

<< POWRÓT

236 gości, w tym 1 dzisiaj