Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
26.11.2017 r.

  1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na zorganizowanie św. Mikołaja dla najbiedniejszych dzieci z naszej Parafii. Do końca listopada można zapisać dzieci na paczkę. Spotkanie ze św. Mikołajem odbędzie się 6 grudnia. Spotkanie to oraz zbiórka do puszek, zostają jak co roku zorganizowane przez Członków Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego. Szczegóły podamy jeszcze w przyszłe niedzielę.
  2. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu oraz Nabożeństwo za zmarłych wspomnianych w wypominkach.
  3. Członkowie Rady Parafialnej w najbliższym czasie rozniosą do wszystkich rodzin naszej parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym i Programem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie złożone z tej okazji ofiary przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
  4. Codziennie jeszcze do czwartku, w dni powszednie po Mszy św. o 17,oo Nabożeństwo za zmarłych wspomnianych w wypominkach.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek, z racji I Piątku miesiąca od 16,oo możliwość spowiedzi św. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św., zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ i spotkanie formacyjne.
  7. W sobotę, z racji I Soboty miesiąca całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu według podanego placu.
  8. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych. Prosimy o zgłoszenie jeszcze chorych gdyż będzie to spowiedź św. Świąteczna.
  9. Przyszła niedziela to I Niedziela Adwentu.
  10. Od przyszłej niedzieli będą już do nabycia świece „Caritas” na wigilijny stół.

 

<< POWRÓT

170 gości, w tym 1 dzisiaj