Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało 31.05.2018 r.

  1. Dziś Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. dziś w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo zakończenie Nabożeństw Majowych.
  3. Wspólna procesja w mieście wyruszy w tym roku z kościoła Księży Salezjanów po Mszy św. o godz. 9,oo do Archikatedry Przemyskiej. Wszystkich, którzy tylko mogą wziąć udział w tej procesji serdecznie zapraszamy.
  4. W naszej parafii procesja do czterech ołtarzy odbędzie się tak jak w ubiegłych latach w najbliższą niedzielę w czasie Mszy św. dla dzieci o godz. 13,oo. Na tę Uroczystą procesję do czterech ołtarzy, jak również codziennie w Oktawie Bożego Ciała /czyli od jutra/ serdecznie wszystkich zapraszamy. Małe dzieci zapraszamy do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Dzieci od I Komunii św. i Rocznicowe prosimy aby przychodziły w strojach I Komunijnych. Po procesji specjalne błogosławieństwo wszystkich dzieci i rozdanie słodkich upominków. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
  5. Grupy Parafialne prosimy o przygotowanie na niedzielę czterech ołtarzy, tak jak co roku.
  6. Jutro, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Jutro, z racji I Piątku miesiąca już od 17,oo możliwość spowiedzi św. O 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z Nabożeństwem Czerwcowym i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ.
  8. W sobotę I Sobota miesiąca i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Również serdecznie zapraszamy. Nabożeństwo Fatimskie będzie 13 czerwca o godz. 20,oo.
  9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Czerwcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

 

 

<< POWRÓT

281 gości, w tym 1 dzisiaj