Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2016 r.

 1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. dziś w naszym kościele przed południem tak jak w każdą niedzielę. Ostatnia Msza św. dziś o godz. 13,oo. Nie ma dziś Mszy św. popołudniowych o godz. 15,oo i 18,oo.
 2. Jutro Święto św. Szczepana – drugi dzień Świat Bożego Narodzenia. Msze św. jutro tak jak dziś. Składka z jutrzejszego Święta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątek o 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 5. W sobotę /31 XII/zakończenie Roku Pańskiego 2016. Uroczysta Msza św. i Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w sobotę  o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy aby podziękować Bogu za cały miniony rok, aby przeprosić za wszystkie grzechy oraz prosić o Boże Błogosławieństwo na Nowy Rok Pański.
 6. W przyszłą niedzielę Nowy Rok Pański, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo, zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie opłatkowe dla wszystkich Członków Różańcowych. Serdecznie zapraszamy.
 7. Z tyłu za ławkami są wyłożone Tygodniki Katolickie Niedziela – w cenie 10,oo zł. i Gość Niedzielny – w cenie 8,oo zł.
 8. We wtorek rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską w Parafii według podanego planu.
 9. Od poniedziałku, za tydzień, tj. od /02.01/ rozpoczną się w naszym kościele katechezy przedmałżeńskie, które będą głoszone przez trzy tygodnie, w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo tutaj w kościele.
 10. Dzieci ze Świetlicy oraz te dzieci, które uczęszczały na Nabożeństwa Październikowe wyjeżdżają 04 lutego /sobota/ na zabawę Noworoczną do Krosna. Rodziców prosimy o zapisanie tych dzieci do 15 stycznia,  podając nr Pesel do ubezpieczenia.
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła na Święta oraz w dekorowaniu i w przygotowaniu Szopki.

<< POWRÓT

149 gości, w tym 1 dzisiaj