V Niedziela Wielkanocy 10.05.2020 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli, jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 2. Dziś w naszej parafii nie ma I Komunii św. dla dzieci z klas III. Po uzgodnieniu z Rodzicami I Komunia św. będzie w późniejszym czasie. Dlatego Msze św. dziś w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę.
 3. Nabożeństwo Majowe dziś po Mszy św. o godz. 15,oo.
 4. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w dni powszednie odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 18,oo. Serdecznie zapraszamy.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W środę /13 maja / o godz. 20,oo Uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.
 7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone z Nabożeństwem Majowym.
 8. W sobotę /16 maja/ święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
 9. W przyszłą niedzielę nie będzie też Rocznicy I Komunii św. dla dzieci z klas IV. Rocznica I Komunii św. odbędzie się też w późniejszym czasie.
 10. W związku z trwającą nadal epidemią Komunia św. będzie udzielana codziennie przez kościół na rękę. Osoby, które mimo wszystko chcą przyjąć Komunię św. tradycyjnie do ust prosimy o podejście do stopnia przed ołtarzem.
 11. Bardzo prosimy też o zachowanie wszelkich środków ostrożności a zwłaszcza uczestniczenie we Mszy św. w maseczkach.
 12. Zapraszamy serdecznie do udziału we Mszy św. w niedziele, Święta oraz w dni powszednie. Zwłaszcza w niedziele można uczestniczyć w kościele jak również na zewnątrz gdzie plac przed kościołem i plac parkingowy jest nagłośniony.
336 gości, w tym 1 dzisiaj